Tarihi Belgeseller

Ana Sayfa Videolar Belgesel Film Tarihi Belgeseller Dersimiz Atatürk filmini hd full izle

Dersimiz Atatürk filmini hd full izle

Dersimiz Atatürk filmini hd full izle
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Tarihi Belgeseller Yorumlar : 0 Okunma : 9033 Beğen : 0

Ders olarak son dönemde Türkiye’de aslında en çok ihmal ettiğimiz belki de kasıtlı olarak unutturulmak istenen bir Atatürk olgusu var.. Yani , Türkiye Cumhuriyeti‘nin temellerini atan bu yüzyılın dehası Atamıza ithafen çekilmiş başarılı belgesel filmlerinden birisi Dersimiz Atatürk..

Filmde Atatürk’ü Halit Ergenç oynuyor ve ilkokul öğrencilerimize ders ve ödev mahiyetinde verilen “Atatürk’ün hayatını araştırma , bilinmeyen yönlerini keşfetme” görevinde küçük öğrencilerimize Çetin Tekindor yardımcı olacak.. DAhası , Atatürk’ü filmde o anlatacak.. Zaten Çetin Tekindor’un ses tonu ile hayli lirik ve coşkulu anlatılan Dersimiz Atatürk , her Türkiye’liye bir ders mahiyetinde..

Filmi full izlemenizi ve artık bu üstü örtülmeye çalışılan , kahramanlıkları basite alınan ulu önderimizi daha iyi anlamanızı umarak iyi seyirler dilerim..

Süre : 92 dakika
Tür : Biyografi
Yapım : 2010 Türkiye
Yazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Videolar