İslam Temalı Dini Filmler

RABB’İM GERİ DÖNDÜR (Tek Part Full İzle)

RABB’İM GERİ DÖNDÜR (Tek Part Full İzle)
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : İslam Temalı Dini Filmler Yorumlar : 0 Okunma : 17638 Beğen : 0

Filmin konusu: Bir insanın ölüm anında neler yaşayacağı ve kabire götürülürken başından neler geçeceği kuranı kerimden ayetlerle ıspatlanarak hazırlanmış ve dünyadaki yaşamdan sonra herkesin ister kabul etsin ister kabul etmesin gideceği tek yer olnan kabir yolculuğunu en güzel bir şekilde anlatmış bir çalışma filmin konusu hiç olmadığı kadar gerçek ….

Editör Yorumu: Kurgu son derece zayıf ve Allah(cc)ın El Afuv, El Gaffar, Er Rahiym, Er Rahman vb.ismi hüsnleri dikkate alınmamış. Tamamen menfaatçi bir yaklaşım ürünü. Oysa Allah (cc) karşıma kul hakkıyla gelmeyin diyor. Neden senin, benim hakkımı yemekle kalmayıp akrabasının, aşiretinin, milletinin, ümmetinin, insanlığın nihayetinde cümle mahlukatın hakkını yiyenler örnek gösterilmiyor da, bir gencin değil Allah (cc)ın, bir babanın bile hoşgörüp gençliğine verebileceği bu basit örnekle dehşet ekiliyor? Cum’a namazında önümden geçerek tam 5 defa namazımı bozan ve cum’a farzına gecikmeme neden olan namaz ehli, bu gençten daha mı masum? (Ergen incilere göre bir film değildir. yanlarında Anneleri olmadan izlemesin)

Rabbim Geri Döndür İzle, Rabbim Geri Döndür Full İzle, Rabbim Geri Döndür Türkçe İzle, Rabbim Geri Döndür Türkçe Altyazılı, Rabbim Geri Döndür İndir, Rabbim Geri Döndür tr altyazı, Rabbim Geri Döndür Filmini İzle, Rabbim Geri Döndür Full Online İzle, Rabbim Geri Gönder İzle, , Rabbim Geri Gönder Filmi, Rabbim Geri Gönder Online İzle, Rabbim Geri Döndür Filmi, Allahım geri döndür, Rabbim Geri Döndür Hasan, Azrail ve Namaz, Hasan Namaz
Yazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Videolar