Haber Videoları

Ana Sayfa Videolar Haber Videoları Kabe İmamı Es-Sudeys'e ABD protestosu : "Amerikan Kölesi"

Kabe İmamı Es-Sudeys'e ABD protestosu : "Amerikan Kölesi"

Kabe İmamı Es-Sudeys'e ABD protestosu : "Amerikan Kölesi"
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Haber Videoları Yorumlar : 0 Okunma : 4641 Beğen : 0

İsviçre'nin Cenevre kentindeki bir camide konuşan kabe imamı Abdurrahman Sudeysi, Suudi Arabistan ve Amerika'nın dünyanın güvenliği ve istikrarı için öncülük ettğini belirterek Suudi Arabistan Kralı ile ABD Başkanı Donald Trump'a dua etmeyi de ihmal etmedi.

"EY AMERİKA'NIN KÖLESİ"

Bu sözlerin ardından camiden ayrılmaya hazırlanan Sudeysi'ye, Cezayirli bir vatandaş,"Yemen'deki ve Katar'daki kardeşlerimizi abluka altına alırken nasıl olur da bize güvenden bahsedersiniz? Cezayir, Mısır ve Türkiye'deki darbeleri nasıl desteklediniz? Ey sarayın alimleri, siz ahiret gününde bu duruşunuzdan sorumlu tutuklacaksınız. Bugün bize laf söyleme. Size itaat yok. Ey Amerika'nın kölesi. Bizler özgürlük ve güvenliği biliyoruz. Çünkü topraklarımız özgürlük ve güvenliğin topraklarıdır." sözleriyle tepki gösterdi.


Kabe İmamı Es-Sudeys ne demişti

Kabe İmamı Es-Sudeys: "S. Arabistan ve ABD dünyayı huzur içinde yönetiyorlar'

Kabe İmamı Es-Sudeys, "Bugün Suudi Arabistan ve ABD dünyanın iki kutbu. Allah'a hamdolsun dünyayı birlikte yönetiyorlar" iddiasında bulundu.

İslam dünyasının mabedi olan Kabe-i Muazzama'da imamlık görevinde bulunan Abdurrahman Es-Sudeys, Amerika'ya gerçekleştirdiği ziyarette dikkat açıklamalarda bulundu.

İslam Âlemi Birliği’nin düzenlemiş olduğu konferansa katılmak üzere New York’a giden Mescid-i Haram ve Mescid-i Nebevi İşleri Genel Başkanı Şeyh Dr. Abdurrahman Es-Sudeys, Suudi Arabistan'ın El-İhbariyye kanalına konuştu.

Suudi Arabistan ve Amerika'nın dünyanın güvenliğin ve istikrarın merkezi olmasında öncülük ettiğini savunan Es-Sudeys, Suudi Arabistan Kralı Selman bin Abdulaziz ve ABD Başkanı Donald Trump'a dua etmeyi de ihmal etmedi.Yazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Videolar