Haber Videoları

Ana Sayfa Videolar Haber Videoları Amerikalı asker böyle vuruldu!

Amerikalı asker böyle vuruldu!

Amerikalı asker böyle vuruldu!
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Haber Videoları Yorumlar : 0 Okunma : 3238 Beğen : 0

Afganistan'ın Helmand bölgesinde Taliban militanlarıyla çatışmaya giren Amerikalı askerlerden birinin boynundan vurulma anı, o sırada başka bir askerin miğferindeki küçük kamera tarafından görüntülendi.

Adı gizli tutulan askerin bir mevziden diğer bir mevziye geçtiği sırada vurularak önce haykırması ve sonra da arkadaşlarından yardım istemesi savaşı kamera tarafından kaydedildi.

Görüntülerde, vurulan asker yere yatarak boynunu tutuyor ve arkadaşlarından yardım istiyor. Arkadaşları yaraya müdahale edebilmek için yaralı askerin çantasını bıçakla kesip çıkardıktan sonra üniformasını makasla kesip yarayı ortaya çıkarıyor. Boynu sıyırıp geçtiği anlaşılan merminin boyunda büyük bir çukur açtığı görülüyor. Askerler yaraya derhal tampon yaptıktan sonra yaralıyı bölgeden uzaklaştırıp bir helikoptere bindiriyor.
Yazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Videolar