Haber Videoları

Ana Sayfa Videolar Haber Videoları Adnan Hoca'dan Barzani'ye Kürdistan mesajı

Adnan Hoca'dan Barzani'ye Kürdistan mesajı

Adnan Hoca'dan Barzani'ye Kürdistan mesajı
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Haber Videoları Yorumlar : 0 Okunma : 2948 Beğen : 0

Adnan Oktar'ın kendi televizyon kanalında gündeme dair ilginç açıklamaları tam gaz devam ediyor. Son olarak da Kürt meselesinde topa giren Adnan Hoca, Irak Kürt Bölgesi Başkanı Mesut Barzani'nin "bağımsız Kürdistan" mesajlarına yanıt verdi.

Oktar, Barzani'nin kendisine bazen mesaj gönderdiğini iddia ederken "Barzani bana sitem etmiş" dedi.

"Orda ne olduğu, ideolojisi olmayan bir Kürdistan kuracaksın öyle mi? İdeolojisi olmayan bir düşünce mutlaka yıkılır. Senin karşında diyalektik felsefeyi savunan, Marksist-Leninist, örgütlenmiş, üniversite mezunlarından oluşan binlerce kişilik bir ekip var. Bütün dünya da onları destekliyor. Sen kimsin? Gariban Barzani... Geçenlerde bana sitem etmiş. hocam ben de Seyit'im, müslümanım, beş vakit namazımdayım, bana neden bu kadar eleştiri yapıyorsun" diyor. Eleştiri yaparım tabi ki çünkü haklıyım. Ben de kendisine selamımı gönderdim. PKK Barzani'nin ensesinde yaşıyor, O'na fırsat vermez... 5 dakkalık bir iş PKK için bu iş. Bir anda Komünist kızıl Kürdistan'ı kurabilirler. Barzani bunu görmeli. Eğer müslümansa, haklarını istiyorsa Türk İslam birliğine hizmet etmesi gerekir... Türk-İslam birliğini savun işte neyi bekliyorsun... Çözüm Türk-İslam birliğidir, herkesin kurtuluşu buradadır..."

Yazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Videolar