Yedekleme / Kurtarma

Ana Sayfa Proğram Araçlar Yedekleme / Kurtarma PcRope Ücretsiz Türkçe Veri Kurtarma ve Yedekleme Proğramı

PcRope Ücretsiz Türkçe Veri Kurtarma ve Yedekleme Proğramı

PcRope Ücretsiz Türkçe Veri Kurtarma ve Yedekleme Proğramı
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Yedekleme / Kurtarma Yorumlar : 0 Okunma : 3211 Beğen : 0
Siz değerli müşterilerimizi, bilgisayar başından kaldırmadan, sisteminizde karşılaşabileceğiniz her türlü sorunlarınızda ücretli ve ücretsiz, destekte bulunuyoruz.
 • Yeni bir oyun aldınız ve yüklemekte sorun yaşıyorsunuz, fakat yardım edecek bir uzman bulamadınız. PcRope yetkililerimiz, ile irtibata geçebilir ve uzaktan erişim ile oyununuzu çok rahat kurdurup oynayabilirsiniz.
 • Çok acil bir programa ihtiyacınız oldu.Program bilginiz yeterli olmadığı için yardıma ihtiyacınız var. PcRope yetkililerimiz, bu aşamadada sorunlarınıza çözüm kolaylığı sunuyor ve size gerekli olan programınızı bilgisayarınza indirmenize ve yüklemenize yardımcı oluyor.
 • Bilgisayarınıza format attınız ve sürücüleri yüklemekte sorun yaşıyorsunuz. PcRope yetkililerimiz, bilgisayarınızda bulamadığınız yada yükleyemediğiniz sürücüleri uzaktan erişim seçeneği ile sürücülerinizi kontrol edip gerekli programları bilgisayarınıza indirmenize ve kurmanıza yardımcı oluyor.
 • Bilgisayarınızda yanlışlıkla sizin için önemli olan bir dosyayı sildiniz ve dosyanızı geri getirmek istiyorsunuz, PcRope yetkililerimiz, uzaktan erişim seçeneği ile bilgisayarınızda silmiş olduğunuz dosyanızı geri getirmenize yardımcı oluyor.
 • Bilgisayarınıza virüs bulaştı ve temizleyemiyorsunuz, PcRope yetkililerimiz bu aşamada devreye giriyor ve uzaktan erişim seçeneği ile bilgisayarınızda bulunan bütün virüsleri temizliyor.
 • PcRope yetkililerinden bilgisayarınızda karşılaşabileceğiniz her türlü sorunda 7/24 destek alabilir ve sorunlarınızı anında çözmenize yardımcı olmasını isteyebilirsiniz.
Önemli Notlar:
 • Nasıl kullanılır? PcRope programını www.pcrope.com sitesine bağlanarak rahatca bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Programı bilgisayarınıza indirdiğiniz yerden setup.exe yi çift tıklayarak çalıştırıyoruz ve gelen yükleme penceresine ileri seçeneğini tıklayarak kurulumu tamamlıyoruz.
 • Nasıl Yardım Talebinde Bulunabilirim? PcRope Programını yüklediğinizde karşınıza PcRope chat penceresi gelmektedir. Chat penceresinde bağlan butonuna tıkladığınızda yetkililerimiz size nasıl bir sorunla karşılaştığınız hakkında bilgi almakta ve sizi yönlendirmektedir. bilgisayarda karşılaşmış olduğunuz soruna göre yetkililerimiz sorununuz için yapılması gerekenleri size ileterek bağlantı talebinde bulunur ve sorununuzun çözülmesine yardımcı olmaktadır.
 • Uzak Bağlantı için ne tür ayarlar yapılmalı? Programı kullanmak için bilgisayarınızda veya sisteminizde herhangi bir ayar yapmanıza gerek yoktur. Programı bilgisayarınıza indirip yüklemeniz yeterlidir.
 • Hangi işletim sistemlerinde kullanılabilir? Windows 98 den XP,Vista,Windows7,Server 2008,vs. e kadar tüm masaüstü ve server Windows sürümlerinde çalışır.
 • Sisteme kaydolmak gereklimidir? PcRope programını kullanabilmek için sisteme kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt sırasında program sizden Ad, Soyad, e-posta, telefon numarası istemektedir.
 • PcRope programı ücretli bir programmıdır? PcRope programını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Kullanımda ise karşılaşmış olduğunuz sorununa göre ücretlerdirilmektedir.
 • Bilgisayardan kaldırmak için programı silmek yeterlimidir? PcRope programı mecut işletim sisteminize kurulur. Bu yüzden programı kaldırmak istediğinizde program ekle kaldırdan programı rahatlıkla kaldırabilirsiniz.
 • İznim olmadan tekrar bilgisayarıma uzaktan bağlanabilirler mi? Bilgisayarınıza uzaktan bağlanabilmeleri için sisteme kayıt olurken girmiş olduğunuz parolayı, programı çalıştrdığınızda tekrar girmeniz gerekmektedir. Parolanızı girmeden program çalışmamakta ve herhangi bir bağlantı talebinde bulunamamaktasınız ve PcRope yetkilileri, program çalışmadan sisteminize herhangi bir şekilde girememektedir.
 • İletişim güvenlimidir? Tüm iletişim yüksek güvenlik seviyesinde şifrelenir. Anahtar iletimlerinde RSA kullanılır. Anlık verilerin şifrelenmesinde AES(256 bit) kullanılır. Anahtar iletimlerinde RSA ve anlık veri iletiminde kullanılan AES, günümüz standartlarında tamamen güvenli olarak kabul edilmektedir.
 • Faydalanmış olduğum hizmet karşılığı nasıl ücret ödüyorum? Firmamız kasım 2011 tarihine kadar ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Aralık 2011' den itibaren www.PcRope.com adresinde Satın Al seçeneğindeki ücret tarifeleri geçerli olacaktır. Almış olduğunuz hizmet tamamlanmadan sizden herhangi bir ücret talebinde bulunulmamaktadır. Almış olduğunuz hizmet karşılığı PcRope yetkilileri hizmeti tamamladığında almış olduğunuz hizmetin karşılığı olan ücreti, tarafınızdan talep etmektedir. Talep edilen ücreti banka havalesi, kredi kartı yada cep telefon numaranızdan online olarak ödeyebilirsiniz.

Pcrope Videoları

Yazar Hakkında

 • @Dünya Dinleri

  @Dünya Dinleri

  Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

  Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.