Yedekleme / Kurtarma

Ana Sayfa Proğram Araçlar Yedekleme / Kurtarma FIBS Firebird-Interbase Backup Scheduler 2.0.2 İndir

FIBS Firebird-Interbase Backup Scheduler 2.0.2 İndir

FIBS Firebird-Interbase Backup Scheduler 2.0.2 İndir
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Yedekleme / Kurtarma Yorumlar : 0 Okunma : 2949 Beğen : 0

FIBS, Firebird ve Interbase ile ilişkin veri yedekleme gereksinimlerini tam olarak karşılayabilen, küçük, sağlam ve hızlı bir veri yedekleme yöneticisidir. FIBS, güvenli bir yedekleme için firebird-interbase komut satırı aracı olan gbak.exe'yi kullanır. Yedekleme yapılan disk veya bilgisayarın çökmesi nedeniyle oluşabilecek veri kaybını önlemek için FIBS backup dosyalarını başka bir disk veya bilgisayara kopyalayabilir (mirroring). FIBS PKZip uyumlu sıkıştırılmış yedekler oluşturabilir.

FIBS 'in dikkat çekici özelliklerinden birisi de multi-threaded bir mimariye sahip olmasıdır. Sıkıştırma da dahil herbir yedekleme işlemi ayrı bir işparçacığında (thread) ayni zamanda yürütülür. Yani, yedekleme işlemleri arasında bir sıralama sözkonusu değildir. Şüphesiz bu , bir sürü yedekleme görevini ayni zamana set edilmesine olanak tanıyan çok yüksek seviyeli bir eşzamanlılığın kullanıcılara sunulması demektir.

  • Lisans: Freeware/ÜcretsizYayımcı: Talat Doğan
  • Boyut: 1.3 MBArayüz: İngilizceSistem: Windows XP

2setup.zip" target="_blank" title="DOSYAYI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN">Yazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.