Sistem Bilgisi

HWM Blackbox 2.3 İndir

HWM Blackbox 2.3 İndir
Yazan : Ahmet Ademoğlu Tarih : Kategori : Sistem Bilgisi Yorumlar : 0 Okunma : 3160 Beğen : 0
HWM BlackBox, bilgisayarınızı oluşturan temel bileşenler hakkında size maksimum detay ve doğrulukta bilgi sunmak için tasarlanmış bir yardımcı programdır. BlackBox size sadece bilgisayarınızın işlemcisi, bellek modülleri, anakartı, sabit diskleri, ekran kartı vb. bileşenler hakkında bilgi sunmakla kalmaz, aynı zamanda bu bileşenlerin hızı, sıcaklığı, çalışma gerilimleri, fan devir hızları gibi kritik parametreleri hakkında da detaylı ve gerçek zamanlı bilgiler verir ve aynı zamanda bilgisayarınızın performansını sınamak için size Microsoft Vista ve Microsoft Windows 7 ile uyumlu test araçlarına sahiptir.

HWM BlackBox sayesinde bilgisayarınızın içinde hangi donanımların olduğunu doğru olarak bilmek yanında bu donanımların sağlıklı koşullar altında çalışıp çalışmadığını ve performanslarının hangi seviyede olduğunuda dilediğiniz zaman sınayabilirsiniz.
Etiketler: işlemci, bellek, anakart, sabit disk, ekran kartı, sistem bilgisi, hardware information, benchmark
  • Lisans: Freeware/ÜcretsizYayımcı: Hardwaremania
  • Boyut: 1.9 MB
  • Arayüz: TürkçeSistem: Windows XP/7/8/Vista
  • Kategori: Araçlar » Sistem Bilgisi
Yazar Hakkında

  • Ahmet Ademoğlu

    Ahmet Ademoğlu

İlgili Sayfalar

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.