Sistem Bilgisi

Ana Sayfa Proğram Araçlar Sistem Bilgisi ESET SysInspector 1.2.026.0 İndir

ESET SysInspector 1.2.026.0 İndir

ESET SysInspector 1.2.026.0 İndir
Yazan : Ahmet Ademoğlu Tarih : Kategori : Sistem Bilgisi Yorumlar : 0 Okunma : 3467 Beğen : 0
sistem bilgisi, kayıt defteri, System Information, Running Processes, Drivers List, ESET, SysInspector, SysInfo ESET SysInspector, bilgisayarınız hakkında detaylı bilgiler gösteren, bilgisayarınızda çalışır durumda olan işlemler, servisler, kayıt defteri, sürücüler ve diğer kritik dosyaları gösteren ve her kısım için detaylı bilgiler sunan bir sistem keşfedici programdır.

ESET SysInspector, sistem özelliklerini gösteren benzeri programlardan farklı olarak her kayıt ve uygulama ile ilgili olarak güvenlik açısından durum bildirmektedir, böylece bilgisayarınızda çalışan uygulamaların güvenliğinizi ne kadar tehdit ettiğini de öğrenmiş oluyorsunuz. Bunun dışında ağ bağlantılarınız ve TCP/UDP bağlantılarını da izleyebileceğinizden herhangi bir güvenlik problemini farketmenizi de sağlamaktadır.
Etiketler: sistem bilgisi, kayıt defteri, System Information, Running Processes, Drivers List, ESET, SysInspector, SysInfo
  • Lisans: Freeware/ÜcretsizYayımcı: Eset
  • Boyut: 2.6 MB
  • Arayüz: İngilizceSistem: Windows XP/7/8/Vista
  • Kategori: Araçlar » Sistem Bilgisi
Yazar Hakkında

  • Ahmet Ademoğlu

    Ahmet Ademoğlu

İlgili Sayfalar

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.