Sistem Araçları

JET XP 1.0 İndir

JET XP 1.0 İndir
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Sistem Araçları Yorumlar : 0 Okunma : 3357 Beğen : 0
Windows işletim sisteminin ve üzerinde kurulu olan programların açılış kapanış sürelerini kısaltarak zamandan tasarruf sağlar. Ticari açıdan bir örnek verecek olursak; programların ve sistemin daha hızlı çalışması daha çok işin yapılmasını sağlayacak ve verimliliği artıracaktır. Bu verimliliğin geçerli olduğu bilgisayar sayısının çok yüksek olması yapılan işlerdeki verimliliğinde artışı olacaktır.

Ayrıca işletmenin daha hızlı bilgisayar sistemleri için harcadığı donanım maliyetlerini de düşürecek ve elindeki mevcut sistemlerle en iyi performansı almasını sağlayacaktır. Program Windows XP İşletim sisteminin kurulu olduğu her tür PC ve Laptopta sorunsuz olarak kullanılabilir. Programımız register'de, kullanılmayan servislerde ve açılış dosyalarında uygun düzenlemeler yaparak sistemin işleyiş hızını %300 e varan oranlarda arttırmaktadır.

Avast Antivirüs Programıyla birlikte kullanılması önerilmemektedir.
Etiketler: xp hızlandırıcı, program hızlandırıcı, sistem hızlandırıcı
 • Lisans: Freeware/ÜcretsizYayımcı: Bilforce Yazılım
 • Boyut: 1.6 MB
 • Arayüz: TürkçeSistem: Windows XP
 • Kategori: Araçlar » Sistem AraçlarıEtiketler : JETXP1.0İndir,


Yazar Hakkında

 • @Dünya Dinleri

  @Dünya Dinleri

  Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

  Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.