Sistem Araçları

Ana Sayfa Proğram Araçlar Sistem Araçları Glary Utilities 2.44.0.1450 İndir

Glary Utilities 2.44.0.1450 İndir

Glary Utilities 2.44.0.1450 İndir
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Sistem Araçları Yorumlar : 0 Okunma : 3387 Beğen : 0
Glary Utilities, sisteminizi korumak ve bilgisayarınızı hızlandırmak için gerekli birkaç aracı içeren bir paket uygulama. Glary Utilities, sisteminizdeki gereksiz dosyaları siler, geçersiz kayıt defteri kayıtlarını temizler ve internette dolaşmanızdan kalan kalıntıları da yokeder.

Browser eklentilerini yönetebilir ve silebilir, disk kullanımını analiz edebilir ve birbirinin aynı dosyaları silebilirsiniz. Dahası, Glary Utilities bilgisayarınızın belleğini optimize eder, bozuk windows kısayollarını onarır, başlangıçta açılan programları yönetir ve hatta program kaldırabilir. Glary Utilities aynı zamanda basit bir kullanıma sahiptir.
Etiketler: bilgisayar hızlandırıcı, sistem hızlandırıcı, dosya silme, temizleme, bellek optimize, optimizasyon, fix system, file shredder, boost system, optimizer
 • Lisans: Freeware/ÜcretsizYayımcı: GlarySoft Inc
 • Boyut: 6.3 MB
 • Arayüz: İngilizceSistem: Windows XP/Vista/7/8
 • Kategori: Araçlar » Sistem Araçları
Yazar Hakkında

 • @Dünya Dinleri

  @Dünya Dinleri

  Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

  Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.