Sistem Araçları

Ana Sayfa Proğram Araçlar Sistem Araçları Bilgisayar kapama Proğramı Windows Closer 2.0 İndir

Bilgisayar kapama Proğramı Windows Closer 2.0 İndir

Bilgisayar kapama Proğramı Windows Closer 2.0 İndir
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Sistem Araçları Yorumlar : 0 Okunma : 4458 Beğen : 0
Programın genel kullanımı çok basittir. Ana ekran üzerinde görülen tek kutu içerisine saat/dakika cinsinden giriş yapıldıktan sonra Saati Ayarla düğmesine tıklanarak program aktif hale getirilir ve Gizle düğmesi ile program gizlenir. Belirtilen saat geldikten sonra program, Windows'u kapatacaktır. Belirtilen saatte değişiklik yapılacak ise; Windows Tuşu + F4 ile program yeniden karşınıza çıkacaktır. Eklenen yeni özellikleri ve değiştirilmiş tasarımı ile Windows Closer+ v2.0, sizlere daha kapsamlı hizmet verebilmek için hazırlandı. Bu yeni versiyonumuzda, bir önceki sürümde yer alan Belirtilen Saate göre otomatik kapanma işlemine ek olarak Belirtilen Süre sonunda otomatik kapanma (Geriye Sayım) özelliği eklenmiştir. Bunun neticesinde artık belirtilen süre sonunda da otomatik kapanma işlemi gerçekleşmektedir. Ayrıca, System Tray a (Windows saatinin sol tarafına) program simgesi eklenerek, programın gizli durumunun değiştirilmesi kolaylaştırılmıştır. Bilgisayarın kapanmasına 5 ve 1 dakika süre kala, kullanıcıyı bilgilendiren balon mesajları bulunmaktadır. 1 dakikanın altında kalan sürelerde System Tray (Windows saatinin sol tarafı) ikonunda durumu belirtmek için yanıp-sönen durum simgesi özellik olarak eklenmişir.
Önemli Notlar: Program, açık kaynak olarak dağıtılmaktadır. Programın kaynak kodlarını üreticinin web sitesinden indirebilirsiniz.
  • Lisans: Freeware/Ücretsiz
Yazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.