Diğer İnternet Proğramları

Adobe Flash Player 11.1.102.62

Adobe Flash Player 11.1.102.62
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Diğer İnternet Proğramları Yorumlar : 0 Okunma : 4193 Beğen : 0

Internet Explorer için Adobe Flash Player eklentisi. Flash ile hazırlanmış uygulamaları, animasyonları vb.. görebilmeniz için Adobe Flash Player indirmeli ve bilgisayarınıza kurmalısınız. Adobe Flash Player çeşitli ekran ve tarayıcılarda benzersiz uygulama, içerik ve videoların kusursuz görüntülenmesini sağlayan platformlar arası, tarayıcı tabanlı bir çalıştırıcıdır. Flash Player, kusursuz HD video, daha hızlı grafik oluşturma ve mobil ekran ve kişisel bilgisayarlarda yüksek performans sağlar. Yerel aygıt özelliklerinden faydalanmak için tasarlanmıştır ve daha zengin, daha kapsamlı kullanıcı deneyimi sağlar. Aşağıda Adobe Flash Player İndir yazan kısımda tarayıcınıza uygun olan flash player indirme işlemi yapabilirsiniz.


  • Lisans: Freeware/ÜcretsizYayımcı: Adobe
  • Boyut: 3.62 MB
  • Arayüz: İngilizceSistem: Windows XP/7/Vista

Etiketler: flash player, adobe flash, macromedia flash, flash, adobe, macromedia, flaş, shockwave, animasyon, flash player indir, adobe flash player indir


https://fpdownload.adobe.com/get/flashplayer/current/install_flash_player_ax_32bit.exe


Yazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Proğram