Antivirüs

Ana Sayfa Proğram Güvenlik Antivirüs avast! Free Antivirus 8.0.1497.376 İndir

avast! Free Antivirus 8.0.1497.376 İndir

avast! Free Antivirus 8.0.1497.376 İndir
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Antivirüs Yorumlar : 0 Okunma : 3966 Beğen : 0
Etiketler: virüs, anti-virus, güvenlik, antivirüs, virüs temizleme, virüs arama, virüs silme, virüs kaldırma, virüs koruma
 • Lisans: Freeware/ÜcretsizYayımcı: AVAST Software a.s.
 • Boyut: 125.8 MB
 • Arayüz: TürkçeSistem: Windows XP/Vista/7/8
 • Kategori: Güvenlik » Antivirüs
avast! Free Antivirus (Avast Home Edition), kolay kullanımı, bilgisayarınızın güvenliğini tamamıyla sağlayan modülleri, internet koruması, e-posta denetimi vb. birçok özelliğinin yanında ücretsiz olmasıyla her bilgisayarda olması gereken bir antivirüs programı.

P2P ve anlık mesajlaşma uygulamaları için özel güvenlik modülü içeriyor. Saldırı tespit sistemi (Intrusion Detection System) ile network güvenliğinizi sağlıyor. Kendini otomatik olarak güncelleştirebilen Avast, 64-bit Windows işletim sistemlerine de destek veriyor.
Önemli Notlar: burayı tıklayarak ücretsiz kayıt olmalı ve lisans kodu almalısınız ya da programın hakkında kısmına girerek 30 gün içinde kayıt olmalısınız
Yazar Hakkında

 • @Dünya Dinleri

  @Dünya Dinleri

  Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

  Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Proğram