Lisans: Free
Os: Java (Mobil)

Cep Meal ile Kuranı Kerim 'deki bütün surelerin Türkçe mealini okuyabilirsiniz. Kaldığınız yerden devam etmek için işaret bırakabilirsiniz. Ayrıca kelime araması yapabilirsiniz.
Küçük yazıyı okumada zorluk çekiyorsanız; yazıyı büyütebilir ve kalınlaştırabilirsiniz. Arka planı ister siyah, ister beyaz olarak değiştirebilirsiniz.

Boyut: 383 Kb Cep Meal 'i Hemen İndir !
Lisans: Free
Os: Java / Symbian (Mobil)

Artık Cep Telefonuzdan da ElifBa ve Kuran okumayı öğrenebileceksiniz. Kuran okumayı öğrenmek isteyenler için bu program, yer kavramını ortadan kaldırıyor. İstediğiniz yerde ve zamanda Elif Ba öğrenebileceğiniz bu mobil uygulama pek çok cep telefonu modeliyle uyumlu.

Programın özellikleri: Kur'an Harfleri, Harflerin okunuşları ve yazılışları, Harekeler, Cezm, Şedde, Tenvin. Temel konuları çalıştıktan sonra ise program size Kur'an Harfleri nden sorular sorarak sizin öğrendiklerinizi ölçer. Bu bakımdan da baktığımızda programın, küçük boyutunun çok üstünde işler yaptığını söyleyebiliriz. Ayrıca bu program Türkçe

Not: İndirdiğiniz Zip'li dosyayı açın ve içindeki Jar uzantılı dosyayı bluetooth veya data kablosuyla telefonunuza aktarın.

Programın Nokia, Sony Ericsson ve Samsung 'un birçok modeliyle uyumlu olan versiyonu : (76kb) Nokia Sony ericsson Samsung için uyumlu Cep ElifBa'yı Hemen İndirin

Programın Siemens için uyumlu olan versiyonu : (76kb) Siemens Telefonlar için Cep ElifBa ' yı Hemen İndirin

Programın Motorola için uyumlu olan versiyonu : (76kb) Motorola Telefonlar için Cep ElifBa ' yı Hemen İndirin