Tüm Dinlerin Buluşma Adresi


Ana Sayfa Dinler50 Toplist Sohbet Forum Sitene Ekle Video Kuran-ı Kerim E Kart Canlı Maç Reklam İletişim


Sevgili ziyaretcilerimiz ; sitemize bol miktarda farklı dinlerle ilgili kitap vb. materyal isteği ile aranıza nasıl katılabilirim vb gibi mesajlar geliyor. Sitemiz herhangi bir dinin sözcüsü veya tarafı değildir. Sitemizde sadece dini inançlar TARAFSIZ olarak tanıtılmaya çalışılmıştır. Bu amaçla Türkçe birçok farklı din veya inanç ilkkez sitemiz aracılığıyla sizlere tanıtılmış oluyor bu tanıtımın amacı ise sadece farklı kültürlerin ve sosyal gelişmelerin sizlere iletilmesidir. Sitemizin herhangi bir dini yaymak vs gibi dolaylı veya direk bir amacı yoktur bu tür ithamlarıda şiddetle reddederiz. Mesaj yazarken bu hususların gözönüne alınarak yazılmasını rica ediyoruz.

Yukardaki açıklamalara rağmen bu türden mesaj yazan site dostlarımıza ve "yılık ödevim var bana şu konuda şu tarihe kadar acil bilgi gönderin" türünden mesajlara cevap veremeyeceğimizi bilgilerinize sunuyoruz.

Yazdığınız mesajlara elimizden geldiğince erken cevap vereceğiz. İletinizin çok acil ve önemli yada çok uzun olduğunu düşünüyorsanız bizimle dunyadinleri@hotmail.com MSN Messenger adresini MSN kişi listenize ekleyerek Online sohbet edebilir yada bu adrese mail atabilirsiniz. İletilerinize daha hızlı cevap almak için Cep telefonunuzdan +90542 579 00 91 nolu telefona kısa mesajda gönderebilirsiniz. SMS gönderinizde lütfen eposta adresinizi belirtiniz.(Kısa mesajlarınız kullandığınız GSM operatörünün hattınızla ilgili tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir. Sitemizin herhangi bir kazancı yoktur. Sesli Aramalar Cevaplandırılamamaktadır.)
 


Dunyadinleri.Com Online İletişim Formu

 
Adınız Soyadınız :
E-Posta Adresiniz *:
Bulunduğunuz Şehir :
Mesajınız :
 

* Lütfen @mynet.com uzantılı email yazmayınız.Cevap verirken sorun çıkıyor.