Yehova Şahitleri Haberleri

Ana Sayfa Haberler Dini Haberler Yehova Şahitleri Haberleri Yehova’nın Şahitleri Brooklyn’deki Mülklerinin Satışına Başladılar

Yehova’nın Şahitleri Brooklyn’deki Mülklerinin Satışına Başladılar

Yehova’nın Şahitleri Brooklyn’deki Mülklerinin Satışına Başladılar
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Yehova Şahitleri Haberleri Yorumlar : 0 Okunma : 2325 Beğen : 0

Yehova’nın Şahitleri, Brooklyn’in (New York) Dumbo ve Brooklyn Heights bölgelerindeki oldukça rağbet gören mülklerinden bazılarını satıyor. Brooklyn’in imara açılmamış en büyük bölgelerinden biri olan 85 Jay Street ve 124 Columbia Heights’ta bulunan 10 katlı konut binası için teklif sunma süreci başladı. Şahitlerin şimdiki dünya merkez bürosunun bulunduğu 25/30 Columbia Heights da satışa çıkarıldı. Bu üç mülk de Watchtower Emlak Ofisi tarafından ayrı ayrı satışa sunuldu.

Yehova’nın Şahitlerinin sözcüsü Richard Devine, 85 Jay Street’te bulunan 12.542 metrekarelik arazi için şunları belirtti: “Arazi, hareketli Dumbo bölgesinde tüm bir bloğu kapsıyor ve yaklaşık 92.903 metrekarelik imar hakkı bulunuyor.”

85 Jay Street’teki mülk Manhattan Köprüsünün hemen yanında ve hareketli Dumbo bölgesinde bulunuyor

Şahitlerin 124 Columbia Heights’ta bulunan 14.121 metrekarelik konut binası Brooklyn Heights’ın tarihi bölgesindeki iyi bilinen bir yürüyüş yerinde bulunuyor. Richard Devine şöyle söylüyor: “Bu binanın harika bir Brooklyn Köprüsü ve Özgürlük Heykeli manzarası var. Ayrıca Aşağı Manhattan’ın etkileyici silueti de görülebiliyor.”

124 Columbia Heights, tarihi Brooklyn Heights bölgesinde yer alıyor

Yehova’nın Şahitlerinin dünya merkez bürosu uzun yıllardır 25/30 Columbia Heights’ta (en üstteki resim) bulunuyor. Birçok New York’lu bu binalarda yer alan Watchtower işaretine ve saate oldukça aşina. Tüm mülk 68.098 metrekareden fazla bir alanda yer alıyor ve neredeyse iki bloğu kapsıyor. Ayrıca bu binaların muhteşem bir Brooklyn Köprüsü manzarası var.

Şahitlerin geniş çaplı planlarından bahseden Richard Devine, “Bu satışlar dünya merkez büromuzun Warwick’e (New York) taşınması sürecinin bir sonraki adımı” dedi.

Gayrimenkullerle ilgili daha fazla bilgi almak için lütfenwww.WatchtowerBrooklynRealEstate.com web sitesini ziyaret edin. Görüşmeler ve fotoğraflar Basın ve Halkla İlişkiler Ofisinden talep edilebilir.Yazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Haberler