Yahudi Haber

Ana Sayfa Haberler Dini Haberler Yahudi Haber Madonna oğlunun Bar-Mitzva’sını kutladı

Madonna oğlunun Bar-Mitzva’sını kutladı

Madonna oğlunun Bar-Mitzva’sını kutladı
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Yahudi Haber Yorumlar : 1 Okunma : 2746 Beğen : 0

1990’lı yıllardan beri Kabala ile ilgilenen ünlü yıldız, oğlu Rocco’nun NY Kabala Merkezi’ndeki bar-mitzva’sını Instagram’da paylaştığı bir fotoğrafla sevenlerine duyurdu.

Madonna sosyal medyada paylaştığı resmin altında şu notu düştü: “Rocco’nun bar-mitzvası için Tora’nın son harfini bitirdik. Şanslı 13! Doğum günün kutlu olsun!”

Rocco’nun bar - mitzva töreninin ardından yakın dostlarının ve sevdiklerinin katıldığı bir kutlama da gerçekleştiYazar Hakkında

 • @Dünya Dinleri

  @Dünya Dinleri

  Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

  Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorumlar 1

 • zeynel Abidin Kılıç

  zeynel Abidin Kılıç

  Ben uzun yıllar bir çok dini inceledim ve uzun süreden beri Museviliğe iman ettim ancak bana bütün kapılar kapalı çünkü Türkiye de yaşıyorum ben bir yol gösterilmesini ve bu konuda yardımcı olunmasını istiyorum .Beni uzun yıllardır tanıyan Yahudi arkadaşlarım dostlarım da var hem kişiliğim halinde yeterli fikre sahipler hem de inancımda ki samimiyet hakkında fikirleri var Lütfen hiç mi Yahudi dini kuruluşlar yok mu bana yardımcı olacak yol gösterecek sizden cevap bekiliyorum sevgi ve saygılarımla

  Cevapla

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Haberler