Yahudi Haber

Ana Sayfa Haberler Dini Haberler Yahudi Haber Bikini Giyen Zorla Askere Gidiyor !

Bikini Giyen Zorla Askere Gidiyor !

Bikini Giyen Zorla Askere Gidiyor !
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Yahudi Haber Yorumlar : 0 Okunma : 8869 Beğen : 0

Dünyada kadınların iki yıl mecburi askerlik yaptığı ender ülkelerden olan İsrail ordusunun kadın asker adayları ile başı dertte.

Dindar erkeklerin aksine İsrail’de kadınlar, ‘ben dindar bir hayat yaşıyorum’ şeklinde bir beyanat imzaladıkları takdirde iki yıllık mecburi askerlik hizmetinden muaf oluyorlar.

Ancak son zamanlarda askerlik yaşına gelmiş kızların gittikçe daha fazla şekilde askerlik kanunun bu maddesini istismar etmeleri ve gerçekte dindar bir hayat yaşamayan kızların askerlikten kaçınması yetkilileri harekete geçirdi.

İsrail ordusuna bağlı özel dedektifler yanlış beyan sahibi olduğunu düşündükleri kişileri takibe alıyor ve gerçeği söyleyip söylemediklerini tespit ediyor.

Eğer ‘ben dindarım’ şeklinde beyanda bulunduysanız, erkekleri cezbeden kıyafetler giyip gece barlara takılıyorsanız veya Tel Aviv plajlarında bikini ile yakalanırsanız vay halinize.Yazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Haberler