Satanizm Haberleri

Satanistlerin hedefi gençler

Satanistlerin hedefi gençler
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Satanizm Haberleri Yorumlar : 0 Okunma : 8569 Beğen : 0
Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Kadir Çelik'in sunduğu'Objektif' programı Eskişehir'deki kedi öldürme vahşetinin peşine düştü. Olayın altından Satanizm şüphesi çıktı. Kim bu Satanistler? Neden kedi öldürüyorlar? Günah işlemek kötülük yapmak için birbirleriyle yarışan Satanistler Objektif'in bu haftaki yayınında masaya yatırıldı.
TEK AMAÇ KÖTÜLÜK
Satanistler şeytana tapıyor. Onlar için tek amaç kötülük yapmak. Toplumdan kopuk, sorunlu, içine kapanık gençlerin bir bölümü yeni yeni tanımaya başladıkları cinselliği uçlarda yaşamak için Satanist oluyor.
SEKS ÖN PLANDA
Kişisel Satanistlerin törenlerinde seks ön plandadır. Çırıl çıplak genç erkekler ortalarına aldıkları genç kızla ilişkiye girerek şeytana hizmet ettiklerine inanıyor. Onlarca erkeğin arasındaki kadın Satanist onlarca erkekle ilişkiye giriyor. Rezilliğin her boyutunun sergilendiği Satanist ayinlerinde ahlaksızlığın her boyutu sınır tanımadan sergileniyor.
HEDEF: ERGENLİK ÇAĞINDAKİ GENÇLER
Kişisel Satanistlerin hedefinde ergenlik çağındaki gençler yer alıyor. Ruhsal, zihinsel ve bedensel sorgulamalar içindeki gençleri Satanistler kolaylıkla avladıkları birer yem gibi görüyorlar.
SEKS VAADLERİYLE GENÇLERİN GÖZLERİ BOYANIYOR
Satanistler tuzaklarını okullara ve yeraltı barlarına kuruyor. İçki ve uyuşturucu ile tanıştırılan gençlerin gözleri seks vaatleriyle bağlanıp dünyadan koparılıyor.
SATANİSTLER KEDİ DÜŞMANI
Hz. Muhammed'i şeytanın kötülüğünden kedinin kurtardığına inanan Satanistler nerede kedi görse hemen gırtlağına yapışıyor.
BİRBİRLERİNİN KANINI EMİYORLAR
Satanistler işi öyle azıtıyor ki birbirlerini keserek kanlarını emiyorlar. “Kötülük olsun da nasıl olursa olsun” anlayışı Satanistlerde çok yaygın.
UYUŞTURUCU MADDELERİ PEYNİR EKMEK GİBİ KULLANIYORLAR
Satanistler onca kötülüğü ve rezilliği sakin kafayla yapmıyor. Eroin, kokain, esrar ve uyuşturucu hapları satanistlerin peynir, ekmek gibi kullandığı maddeler.
HER MESLEKTEN İNSAN VAR
Seks ayinlerinde erkeklerin ortalarına aldıkları kadınla cinsel ilişkiye girmeleri satanizmin olmazsa olmazları arasında. Satanistlerin arasında her meslekten insan var. Hastalıklı ruhlu kişilerin Satanizme katılmalarındaki en büyük neden seks, uyuşturucu ve zevk âlemleri.
KENDİ ARALARINDA BAKIN NASIL EVLENİYORLAR
Satanist nikâhlarında izlenen yol ise normal bir kadının ve erkeğin hiçbir şekilde kabul edemeyeceği sapkınlıklardan oluşuyor. Gözünün önünde evleneceği kadının başka birileriyle ilişkiye girdiğini gören Satanist bundan rahatsız olmuyor. Bu kepazelik şeytan gibi Satanistin de hoşuna gidiyor.
BÜYÜ SIRADAN BİR İŞ
Kötülükleri üzerine çekmek satanistlerin en büyük gıdası. Büyü ise her zaman yaptıkları sıradan bir iş gibi.
TAKIM ELBİSE VE KRAVATLA ARAMIZDA DOLAŞIYORLAR
Satanistler toplum içerisinde kendisini gizlemesini biliyor. Gündüz takım elbiseli, kravatlı aramızda dolaşan Satanistler gece şeytan olup insanlığın üzerine kâbus gibi çöküyor.


Yazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Haberler