Satanizm Haberleri

Ana Sayfa Haberler Dini Haberler Satanizm Haberleri Satanist Genç : Evsiz Kadını Şeytana Kurban Verdim

Satanist Genç : Evsiz Kadını Şeytana Kurban Verdim

Satanist Genç : Evsiz Kadını Şeytana Kurban Verdim
Yazan : Yeşim Özbey Tarih : Kategori : Satanizm Haberleri Yorumlar : 0 Okunma : 3998 Beğen : 1

Yunanistan, cinayet suçuyla yakalanan, kendisini satanist olarak tanımlayan 22 yaşındaki Aleksandro Papayergiu’nun itiraflarıyla şok oldu.

Geçtiğimiz Paskalya Bayramı’na denk gelen 20 Nisan günü bir kilisenin avlusunda uyuyan 41 yaşındaki bir kadını kafasına şeytanın işareti ’666′ sayısını kazıdıktan sonra taşla vurarak öldüren Papayergiu, satanistlerin önemli günlerinden sayılan 21 Haziran’da da şeytana ikinci kurbanını sunma planları kurduğunu itiraf etti.

Hüriiyet’ten Yorgo Kırbaki’nin haberine göre, Papayergiu, polise verdiği ifadesinde şunları söyledi:

“İsa Mesih’in göğe yükseldiği günde şeytana bir kurban sunmalıydım. Şeytanın istediği kurbanı seçmesi için cam parçası ile koluma 666 rakamını çizdim. Yürümeye başladım. Karşıma parkta uyuyan bir kadın çıktı.”

Glifada semtindeki cinayetin satanistlerin işi olabileceğinden şüphelenen polis, cinayetin hemen sonrasında sosyal medyasitelerini takibe almıştı. Sahte isimlerle satanistmiş gibi hesaplar açan polis bir süre sonra Papayeorgiu ile temas kurdu. Papayergiu, “Ben ilk adımı attım. Şeytana ilk kurbanı verdim” deyince de evine düzenlenen bir operasyonla yakalandı. Papayeorgiu’nun ruhsal sorunları olduğu ve evindeki baskında bir miktar esrar bulunduğu açıklandı.Yazar Hakkında

  • Yeşim Özbey

    Yeşim Özbey

    Öfkeye tutunmak, zehiri kendin içip ötekinin ölmesini beklemek gibidir. Buddha

Haberler