İslami Haberler

Ana Sayfa Haberler Dini Haberler İslami Haberler Şehitler için camilerden aynı ses yükseldi

Şehitler için camilerden aynı ses yükseldi

Şehitler için camilerden aynı ses yükseldi
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : İslami Haberler Yorumlar : 0 Okunma : 2099 Beğen : 0

Dağlıca ve Iğdır'daki terör saldırılarında şehit düşen asker ve polisler için yurt genelinde camilerde aynı anda sela okundu. Hakkari'nin Dağlıca bölgesi ve Iğdır'ın Dilucu'ndaki terör saldırılarında şehitdüşen asker ve polisler için Türkiye'deki tüm camilerde sela sela verildi.

Dün Hakkari'nin Dağlıca mevkiinden gelen acı haber Türkiye'yi yasa boğdu. Genelkurmay Başkanlığı, terör saldırısında 16 askerin şehit düştüğünü açıkladı.

IĞDIR'DA 14 ŞEHİT

Türkiye bu haberle sarsılırken, bugün de Iğdır'dan polisleri taşıyan servis aracına bombalı saldırı düzenlendiği bilgisi geldi. İlk bilgilere göre 14 polis saldırıda şehit düştü.

"RUHLARI ŞAAD OLSUN"

Türkiye'yi yaralayan bu haberlerin ardından, ülke genelinde camilerde şehitler için selaverildi. Üsküdar'da bir camide sela okuyan imam, "Şehitlerimizin ruhları şad olsun. Milletimizin başı sağ olsun." dedi.Yazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Haberler