İslami Haberler

Ana Sayfa Haberler Dini Haberler İslami Haberler "Rock'çı İmam" ABD'de konser verecek

"Rock'çı İmam" ABD'de konser verecek

"Rock'çı İmam" ABD'de konser verecek
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : İslami Haberler Yorumlar : 0 Okunma : 2753 Beğen : 0

Kurduğu Firock müzik grubuyla tanınan ve "Rock'çı imam" olarak ünlenen Antalya'nın Kaş ilçesine bağlı Pınarbaşı Köyü imamı Ahmet Muhsin Tüzer, 23 Nisan'da ABD'de konser verecek.

Ultima Festival Newyork 2014'te sahne alacak olan imam Ahmet Muhsin Tüzer, 9 Nisan'da ABD'ye gidecek ve konser gününe kadar provalar yapacak. 23 Nisan günü Newyork'taki Issue Project Room'daki festivale katılacak olan İmam Tüzer'le beraber drone müzik sanatçısı Catherine Christer Hennix ve grubu "The Chora(s)san Time Court Mirage" da sahne alacak.

İmam Tüzer, "Okuyacağım parçalar ve Kuran-ı Kerim'den bölümler, provalardan sonra kesinlik kazanacak. Ama Esmaül Hüsna'dan bir bölüm, ezan, İhlas ve Fatiha surelerini mutlaka okuyacağım. Ulusal Egemenlik ve Ç;ocuk Bayramı günü ve Kutlu Doğum Haftası'nın hemen bitiminde vereceğim konser, ABD'lilere İslam'ın farklı bir yüzünü gösterecek" dedi.Yazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Haberler