İslami Haberler

Ana Sayfa Haberler Dini Haberler İslami Haberler Müslümanları ayağa kaldıracak iddia : Kabeyi Yıkacağız !

Müslümanları ayağa kaldıracak iddia : Kabeyi Yıkacağız !

Müslümanları ayağa kaldıracak iddia : Kabeyi Yıkacağız !
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : İslami Haberler Yorumlar : 0 Okunma : 3005 Beğen : 1

IŞİD, Suudi Arabistan'a saldırarak fethetmeleri durumunda, Allah yerine Kabe'ye tapılan Allah'ın evini tahrip edeceklerini duyurdu. Irak ve Şam İslam Devleti (IŞİD) terör örgütü, el-Anbar şehrinin çöllerinden geçerek Suudi Arabistan'ın ''Arur'' şehrini kontrolleri altına alarak Allah'ın evini tahrip etme kararı aldı.

Irak ve Şam İslam Devleti (IŞİD) grubu üyelerinden birisi Mekke'de bulunan Allah'ın evini tahrip etmek tehdidinde bulunarak şöyle dedi: ''Allah'ın izniyle Şeyhimiz el-Bağdadi önderliğinde Mekke taşlara ibadet edenleri (Hacıları) öldürecek ve Allah'ın yerine ibadet edilen Kabe'yi de yıkacağız!''

TWİTTER'DA TEHDİT YAĞDIRDI

''Ebu Turab el-Mukaddesi'' adlı terörist Twitter hesabından bir mekanın Allah için ibadet edilemeyeceği açıklamasını yayınlayarak şunları söyledi: İnsanlar taşlara dokunmak için Mekke'ye gidiyorlar, Allah için değil.

Yayınlanan mesajın devamında, ''Allah'a yemin olsun eğer Suudi Arabistan'ı fethedersek Allah'tan başkasına ibadet edildiği için Kabe'yi yıkacağız.''Yazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Haberler