İslami Haberler

Ana Sayfa Haberler Dini Haberler İslami Haberler Gülen'in ağladığı video yeniden gündemde

Gülen'in ağladığı video yeniden gündemde

Gülen'in ağladığı video yeniden gündemde
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : İslami Haberler Yorumlar : 0 Okunma : 2864 Beğen : 0

Yeniden paylaşılan videoda Gülen'in medyaya yönelik eleştirileri dikkat çekiyor. 2009 yılındaki o söyleşide Gülen, Türkiye'ye medyanın tavrı nedeniyle dönmesinin mümkün olmadığını gözyaşları içinde şöyle aktarıyor; "Beni bahane ederek daha gitmeden, her gün şom ağızlı, bir kısım ashab-ı cerayit (gazeteci topluluğu), her fırsatı değerlendirip aleyhinize yazılar yazıyorlar. Oraya gittiğiniz vakit bir kızıl kıyamet koparmayacaklarına dair bir teminat veremezsiniz. Sizin en güçlü şeyleriniz bile bunun altından kalkamazlar. Hiç kimseyi zor bir durumda bırakmamak, Türkiye'de bir problem unsuru olarak bulunmamak için, burada kendime rağmen yaşadığımı kabul edebilirsiniz."

HIÇKIRIKLARLA AĞLIYOR

Gülen'in yeniden gündeme gelen video kaydında vatan özlemini anlattığı kısım da; "Türkiye toprağına secde edemiyorum" derken gözyaşlarına boğuluyor.

İŞTE O GÖRÜNTÜLERYazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Haberler