İslami Haberler

Ana Sayfa Haberler Dini Haberler İslami Haberler Fethullah Gülen affeti ama STV affetmedi!

Fethullah Gülen affeti ama STV affetmedi!

Fethullah Gülen affeti ama STV affetmedi!
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : İslami Haberler Yorumlar : 0 Okunma : 2760 Beğen : 0

Tarihi derbi sonrası Twitter'da Gülen Cemaati'ni hedef alan sözleriyle tartışma konusu olan Ergun Babahan, özür dilese de polemik bitmiş değil. Fethullah Gülen'den özür dileyen Babahan, Gülen'i ikna etse de STV'yi ikna edememiş anlaşılan.

Cemaat, Babahan'ın Zaman gazetesinin İngilizce yayını olan Todays Zaman'daki işine son verirken STV Haber'de de Star yazarını topa tuttu. Kanalın haber bülteninde Babahan'ın özür dilediği belirtilmesine karşın ağır ifadeler kullanıldı. Babahan'ın cemaati hedef alan sözlerini "seviyesiz, hiç bir ağza yakışmayan küfür ve iftiralar, ahak dışı bir uslup" sözleriyle anons edildi. Star yazarının özür dilerken kullandığı "hizmetten dostluktan başka görmedim" sözlerine dikkat çeken STV Haber, bu ifadeyi de "itiraf" olarak duyurdu. Babahan'ın Todays Zaman'daki işine son verildiğinin belirtildiği haberde "Babahan camiaya düpedüz küfüt etti" denildi.Yazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Haberler