İslami Haberler

Cübbeli Tavsiyelerde Bulundu

Cübbeli Tavsiyelerde Bulundu
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : İslami Haberler Yorumlar : 0 Okunma : 2943 Beğen : 0

Cübbeli Ahmet Hoca, iki aydır tutuklu bulunduğu Metris Cezaevi'nde sevenleri için bir mektup kaleme aldı.

Hoca, Milli Gazete'ye babası Yusuf Ünlü aracılığıyla mektup gönderdi. Kendi el yazısıyla kaleme aldığı mektupta durumu hakkında bilgi veren Cübbeli Ahmet Hoca, aynı zamanda da sevenlerine bazı tavsiyelerde bulunuyor.

Cübbeli Ahmet Hoca, "Rabbim iki cihanda maddeten ve manen bu camianın kalkınmasını ve birçok hayırlara vesile olmasını müyesser eylesin. Rabbim gücü zalimlerden alıp muzlumlara en yakın zamanda iade eylesin. Amin."

KOMPLO KESİNLİKLE MASUMUM

Daha önceki açıklamalarında masum olduğunu kesin ifadelerle dile getiren ve "Komplo ile karşı karşıyayım. Kesinlikle masumum" diyen Cübbeli Ahmet Hoca, mektubunda kendisinden bahsederken 'bu fakir' ifadesini kullandı.

İŞTE O MEKTUBUN BİR KISMI

Rabbim iki cihanda maddeten ve manen bu camianın kalkınmasını ve birçok hayırlara vesile olmasını müyesser eylesin! Rabbim, gücü zalimlerden alıp mazlumlara en yakın zamanda iade eylesin. Amin!Yazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Haberler