Hıristiyan Haber

Ana Sayfa Haberler Dini Haberler Hıristiyan Haber Sağır papaza günah çıkarma izdihamı

Sağır papaza günah çıkarma izdihamı

Sağır papaza günah çıkarma izdihamı
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Hıristiyan Haber Yorumlar : 0 Okunma : 2629 Beğen : 0

Treviso kentine bağlı Moriago kasabasında bulunan küçük bir kilise, özellikle pazar ayininde kapasitesinin çok üzerinde insan ağırlıyor. Yerel bir gazetenin ele aldığı habere göre; bunun tek nedeni, günahları duyamayan, 80’li yaşlardaki sağır papaz. Ayin sonrası günah çıkarmak isteyenler uzun süre beklemek zorunda kalıyor.

Sağır papaz Don Silvano, özellikle gençlerin ilgisini çekiyor. Günah çıkarmanın hiç bu kadar eğlenceli olmadığını söyleyen bir genç, "Ona herşeyi rahatlıkla anlatıyoruz. Ne de olsa hiçbir şey duymuyor. Çok eğlenceli bir deneyim. Bizi dinlemek için çaba gösteriyor ama işitme cihazı hemen ötmeye başlıyor ve onu düzeltmeye çalışırken biz çoktan bütün günahlarımızı anlatmış oluyoruz. Sonra arındığımızı söylüyor. Bu şekilde günahlarımızdan kurtuluyoruz" diye konuştu.Yazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Haberler