Hıristiyan Haber

Ana Sayfa Haberler Dini Haberler Hıristiyan Haber Ruslardan kuzey kutbuna kilise stratejisi

Ruslardan kuzey kutbuna kilise stratejisi

Ruslardan kuzey kutbuna kilise stratejisi
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Hıristiyan Haber Yorumlar : 0 Okunma : 1878 Beğen : 0

Rus askerler kuzey kutbunda iki adet küçük boyutlu Ortodoks kilise inşaa ederken, ikisinin de inşasına başladı.

Zengin yeraltı kaynakları bulunan kuzey kutbunda Rus askerler tarafından iki adet küçük boyutta Ortodoks kilisesi inşaa edildi. Rusya Savunma Bakanı Dmitri Bulgakov, Rus haber ajansı Interfax'a verdiği demeçte, Kap Schmidt ve Wrangel adası bölgelerinde tahtadan iki kilisenin yapıldığını duyurdu.

Bulgakov, Kotelny adasında ve Franz-Josef-Land isimli bölgelerde de iki kilisenin yapımına başlandığını ve bu ay sonuna kadar tamamlanacağını söyledi.

Rusya, Antarktika'da giderek daha çok varlığını göstermek suretiyle nadir metal, petrol ve gaz gibi bu bölgedeki yeraltı zenginlikleri üzerinde hak iddia etmeyi hedefliyor. Gözlemciler, Rusya'nın bu tutumuyla Antarktika'da hak iddia eden ABD ve Kanada'ya karşı diğer ülkelere bir tehdit potensiyeli oluşturduğunu düşünüyorlar.Yazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Haberler