Hıristiyan Haber

Ana Sayfa Haberler Dini Haberler Hıristiyan Haber Rahip Santoro'nun katili cezaevinden firar etti

Rahip Santoro'nun katili cezaevinden firar etti

Rahip Santoro'nun katili cezaevinden firar etti
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Hıristiyan Haber Yorumlar : 0 Okunma : 2560 Beğen : 0

18 yıl 10 ay hapis cezasını Trabzon Bahçecik Cezaevi’nde çeken Oğuzhan Akdin, geçen yılın ortalarında, hükümlülük süresinin bitmesine 5 yıl kalması nedeniyle açık cezaevine nakledilmek için Adalet Bakanlığı’na başvurdu. 22 yaşındaki Akdin, bakanlığın başvuruyu olumlu değerlendirmesi üzerine de Trabzon’un Akçaabat İlçesi’nde bulunan Yarı Açık Cezaevi’ne nakledildi.

Bu arada, Akçaabat Yarı Açık Cezaevi’nden kaçtıktan sonra sabaha karşı ilçede çalışma başlatan polisin Oğuzhan Akdin’i, Adnan Menderes Caddesi’nde yakaladığı öğrenildi. İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde ifadesinin alınmasından sonra Trabzon Cumhuriyet Savcılığı’na sevk edilen Oğuzhan Akdin, Bahçecik Cezaevi’ne gönderildi. Akdin, kaçmaya kalkıştığı için bundan sonra cezasını Trabzon Bahçecik Cezaevi’nde çekecek.Yazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Haberler