Hıristiyan Haber

Ana Sayfa Haberler Dini Haberler Hıristiyan Haber Papazın katili karısının sevgilisi çıktı

Papazın katili karısının sevgilisi çıktı

Papazın katili karısının sevgilisi çıktı
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Hıristiyan Haber Yorumlar : 0 Okunma : 2871 Beğen : 0"Yunanistan hafta içinde bir cinayet haberiyle sarsıldı. Mora (Peloponez) Yarımadası’nın İlia Bölgesi’ndeki Krestena Köyü’nün papazı üç çocuk babası 53 yaşındaki Thanasis Avgeropulos, köyden birkaç yüz metre mesafede otomobilinde kara cüppesi kanlar içinde ölü bulundu. Katil ise papazın karısının sevgilisi çıktı.

Önce soygun sanıldı ama sonra durumun çok farklı olduğu anlaşıldı.

‘Papadia’ yani papaz karısı 43 yaşındaki Teodora Avgeropulos ve 41 yaşındaki sevgilisi Nikos Panagopulos cinayet suçlamasıyla tutuklandı.

Papaz Thanasis, kendini Tanrı’ya ve ailesine adamış biriydi. Davetlerde mideyi tıka basa doldurup, birkaç kadeh şaraptan sonra gözlerini kapayıp uykuya dalan tiplerdendi. Ailesinden kalma, kendisinin de zamanla sayısını artırdığı bir sürü evi ve arsası vardı.

Papadia Teodora ise kıpır kıpır. Üç çocuk annesi olmak, papaz karısı olmak umurunda değildi.

Daha 13’ünde varmıştı Thanasis’e, 30 yıl da çok tabii... 10 yıldır kimselere çaktırmadan kakara kikiri yaşıyordu hayatını.

İfadesine bakılırsa, papazdan dayak yiyordu sık sık. Canına tak etmişti. Sevgili buldu kendine. Sonra başka sevgili...

Boşanmayı düşündü ama papazın servetinden olacaktı. Buna karşı din adamının ölümü tüm sorunlarını çözüyordu.

Birkaç yıl önce sevgililerinden birine para karşılığı kocasını öldürtmeyi telif etti. Adam korkudan köyden kaçtı.

Niko Panagopulos cinayet suçundan İlia’daki cezaevinde yatıyordu. Papaz Thanasis günah çıkarmak için sık sık cezaevine gidiyordu. Niko hapisten çıkınca ikide bir papazın evine gelmeye başladı. Papadia baştan çıkardı Niko’yu. Birkaç ay geçti, “Kocamı öldürelim. İkimiz de zengin olur kurtuluruz” dedi. Niko için bir cinayet eksik, bir cinayet fazla bir şey fark etmiyordu.

Papaz ve karısı geçenlerde birkaç kilometre ötedeki Zaharo kasabasındaki bankadan para çekmek için yola çıktılar. Dönüşte araba tenha bir yerdeyken Papadia Teodora tuvaletinin geldiğini söyleyip durmalarını istedi. Arabadan inip çalılıklara doğru ilerledi. Sonra sekiz el ateş sesi duyuldu.

Cesedi oracıkta bırakıp köye döndüler. “Üstünde parası vardı. İki kişi yaklaştı ve ateş etti, sonra motosikletle kaçtılar!” dedi polise.

Olay yerinde papazın cansız bedeninde bankadan çektiği para olduğu gibi duruyordu. Papadia biraz şıkıştırılınca her şeyi itiraf etti. Nezarete atılmadan önce bayan polisin yaptığı üst aramasında minnacık kırmızı iç çamaşırları çok konuşuldu.

‘Diavole Papadia’ (papazın şeytan karısı) diye bağıran köylüler az kalsın Teodora’yı linç edecekti."Yazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Haberler