Hıristiyan Haber

Ana Sayfa Haberler Dini Haberler Hıristiyan Haber Pakistan’da Hristiyan Tv Kanalı Tahrip Edildi

Pakistan’da Hristiyan Tv Kanalı Tahrip Edildi

Pakistan’da Hristiyan Tv Kanalı Tahrip Edildi
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Hıristiyan Haber Yorumlar : 0 Okunma : 1710 Beğen : 0

Pakistan’ın Katolik nüfusunun çoğunluk olduğu Karaçi bölgesinde bulunan bir Hristiyan tv kanalı kimliği belirlenemeyen kişiler tarafından önce yağmalandı ve daha sonra ateşe verildi. Tv kanalının CEO’su Pastör Sarfraz William web sitesinde yaptığı açıklamada, kanalda bulunan tüm bilgisayarların, kameraların ve çekim ekipmanlarının ciddi şekilde tahrip olduğunu ve geride hiçbir şeyin kalmadığını belirtti.

Kanal müdürlerinden 25 yaşındaki Danish Peter, polise resmi şikayette bulunduklarını, binanın güvenlik kameralarının kilitlerinin kırıldığını ve ayak izlerinin yok edildiğini belirtti.

“Gawahi Tv” 12 Hristiyan çalışanıyla 15 kişilik 7/24 Hristiyanlığı anlatan, ilahi söylenen ve çeşitli Hristiyan eğitimleri veren bir tv kanalı. Noel için program hazırlıkları yapan kanal çalışanlarından kimse yaralanmadığı açıklandı.

(nbcnews.com/BA)Yazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Haberler