Hıristiyan Haber

Ana Sayfa Haberler Dini Haberler Hıristiyan Haber Cumhurbaşkanı Gül'den "Noel" Mejası

Cumhurbaşkanı Gül'den "Noel" Mejası

Cumhurbaşkanı Gül'den "Noel" Mejası
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Hıristiyan Haber Yorumlar : 0 Okunma : 2291 Beğen : 0

Cumhurbaşkanı Gül, dolayısıyla yayımladığı mesajda, Hıristiyan vatandaşların yarın geceden itibaren idrak edecekleri Noel Bayramı'nı içtenlikle tebrik ettiğini belirterek şöyle dedi:

"Türkiye'de, hangi dine veya inanca mensup olursa olsun tüm vatandaşlarımız, dostluk, dayanışma, saygı ve sevgi hisleri temelinde kardeşçe yaşamaktadırlar. Tarih boyunca farklı dinlere evsahipliği yapmış olan medeniyetler beşiği Anadolu'da her daim geçerli olan ve Noel Bayramı'nın ruhunu da yansıtan bu ortak değerlerimiz, bugün de İstanbul'dan Mardin'e, İzmir'den Hatay'a, milli birlik ve beraberliğimizi güçlendirmektedir. Hiç şüphesiz, bu değerler, gelecek nesillere aktarılacak olan müşterek mirasımızı oluşturmaktadır. Bu vesileyle, Hıristiyanlığın tüm geleneklerinden vatandaşlarımızın ve Hıristiyan dünyasının Noel Bayramı'nı bir kez daha kutluyor, mutluluk, başarı ve esenlikler temenni ediyorum."Yazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Haberler