Hıristiyan Haber

Ağaçta Hz. İsa'yı Gördü!

Ağaçta Hz. İsa'yı Gördü!
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Hıristiyan Haber Yorumlar : 0 Okunma : 2510 Beğen : 0

Kereste deposu sahibi kestiği ağacın gövdesine İsa Peygamberin silüetini gördüğünü iddia etti. İnsanların yüzde 70'inin de ağaçtaki silüetin İsa'ya benzediğini düşündüğü belirtildi!

Olay ABD'nin Tennessee eyâletinin Memphis şehrinde yaşandı. Bir kereste deposu sahibi kestiği ağaçlardan birinde Hz. İsa'nın tasvirini gördü.

Kerestecilik yapan Daniel Turbeville, kestiği ağaçlardan birinde Hıristiyanlığın Peygamberi Hz. İsa'nın silüetini gördüğünü iddia etti.

Ağacın Hz. İsa sembolü barındırdığı için kutsal sayılması gerektiğini savunan kereste deposu sahibi, İsa Peygamberin silüetini barındıran ağacın bir kiliseye yakışacağını söyledi...

Daniel Turbeville. ağaçtaki şeklin İsa Peygamberin silüetini pek de andırmadığını söyleyenlere, ''bu ağaca bakanların yüzde 70'i benim gibi Hz. İsa'yı görüyor. Bu apaçık Mesih'in tasviri dedi.'' dedi.

Depo sahibinin amacı kutsal olduğunu iddia ettiği ağacı iyi para ile bir kuruma satmak.

Daniel Turbeville, ''Bunu satmak istiyorum, bir kilisede olsaydı imanı güçlendrimeye iyi hizmet ederdi ya da bir papazın ofisin durması güzel olurdu," dedi.

Kaynak : Mistik AlemYazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Haberler