Gündem

Ana Sayfa Haberler Gündem Yoga pozları halkı kızdırdı

Yoga pozları halkı kızdırdı

Yoga pozları halkı kızdırdı
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Gündem Yorumlar : 0 Okunma : 2459 Beğen : 0
Gülnara’nın Twitter’da yoga yaparken çekilmiş fotoğraflarını yayımlaması halkın tepkisini çekti. Basındaki haberlerde ‘Özbek halkı, Gülnara’nın edep sınırlarını aştığını savundukları açık saçık yoga giysilerine ve verdiği şehvetli pozlara alındıklarını anlatıyor’ ifadeleri kullanıldı.
Bazı yorumlarda ise Gülnara’nın, babasının halefi olması olasılığına karşı halkın gözündeki ‘imajını düzeltmeye çalıştığı’ değerlendirmesi yapıldı.
Taşkent Üniversitesi’nin Siyasi Bilimler Fakültesi’nde lisans eğitimini ve ABD’nin prestijli üniversitelerinden Harvard’da da doktorasını yapan Gülnara, profesörlük derecesini de yine Taşkent Üniversitesi’nden aldı.
Geçmişte ülkesinin BM Daimi Temsilciliği’ni de üstlenen Gülnara aynı zamanda aile arasındaki lakabı ‘Googoosha’ adıyla şarkıcılık yaparken, modacılığa da el attı.
İnternet sitesinde kendini ‘egzotik Özbek güzeli’ olarak tanıtan Gülnara’nın, ABD’li diplomatlar tarafından ‘ülkenin en nefret edilen insanı’ olarak fişlendiği de Wikileaks belgeleriyle ortaya çıkmıştı.Yazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Haberler