Gündem

Ana Sayfa Haberler Gündem Uras siyaseti bel altına indirdi

Uras siyaseti bel altına indirdi

Uras siyaseti bel altına indirdi
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Gündem Yorumlar : 0 Okunma : 2049 Beğen : 0

Hürriyet.com.tr'nin haberine göre eski ÖDP lideri Ufuk Uras'ın bugün sosyal paylaşım sitesi Twitter'da paylaştığı bir mesaj tepki çekti.

Uras, tweetinde CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi'yi eleştirirken 'kaseti olan' ifadesini kullandı. Hamzaçebi, Uras'a dava açmaya hazırlanıyor.Uras, bugün Twitter'da Hamzaçebi için yazdığı mesajında şu ifadeleri kullandı:

"Ufuk Uras ‏@UfukUras Porno kasetli CHP grup baskan vekili, Akif Hamza Cebi, "Seyid Riza'nin bir itibari yok ki, itibari iade edilsin," demis; sevsinler seni. "

HAMZAÇEBİ DAVA AÇACAK

Uras'ın bu tweeti CHP'lileri ayaklandırdı. CHP’nin TBMM Grup Basın Danışmanı Ali Öztunç, CHP Grup Başkanvekili Akif Hamzaçebi ile ilgili kaset olayının daha önce mahkemeye gittiğini, mahkemenin sonuçlandığını ve pek çok kişinin mahkum olduğunu hatırlatarak, Hamzaçebi’nin Ufuk Uras’ı da mahkemeye vereceğini söyledi.

Uras'a olan tepkisini Twitter'da da dile getiren Öztunç, şu ifadeleri kullandı:
''Ufuk Uras aynaya bakmıyor anlaşılan. TBMMde görev yaptığı süredeki tavırları tüm gazeteciler tarafından hala akıllardadır.''


CHP kaynakları da Ufuk Uras’ın bu çıkışını yeniden aktif siyasete girme isteği olarak yorumladı. CHP’liler, TBMM’de olduğu dönemde Ak Parti’ye pek çok kez destek veren Ufuk Uras’ın şimdi de CHP’lilere sosyal medya üzerinden sataşarak iktidar partisine doğru yol almaya çalıştığı yorumunu yaptılar.Yazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Haberler