Gündem

Ana Sayfa Haberler Gündem Üniversite öğrencisi Kenan Işık'ı çıldırttı

Üniversite öğrencisi Kenan Işık'ı çıldırttı

Üniversite öğrencisi Kenan Işık'ı çıldırttı
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Gündem Yorumlar : 0 Okunma : 1786 Beğen : 0

ATV ekranlarında yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının dünkü bölümünde Kenan Işık, bir yarışmacı karşısında yine zor anlar yaşadı.

60 bin değerinde 'Hangisi bir hayvan değildir? ' sorusu karşısında oldukça düşenen yarışmacı 'iki cevabı çıkarabilsem' diye konuştu. Bunun üzerine Kenan Işık, 'Çıkarıyorsunuz ama. Yüzde 50 jokerinizi kullanırsanız iki cevap çıkacak ' dedi. Yarışmacı da, 'Tamam ama devam etmek zorunda kalacağım ve 30 binim şu anda garanti ' karşılığını verdi.


İTİRAF EDİN YARIŞMAYI SEYRETMİYORSUNUZ

Kenan Işık bunun üzerine, 'Burada itiraf edeyim yarışmayı seyretmiyorsunuz belli. İki cevap seçeneği kaldıktan sonrada yarışmadan çekilebilirsiniz ' şeklinde konuştu.

Işık'ın bu sözü karşısında utanarak yüzünü kapatan genç kız, 'Ben yarışmayı seyrediyorum ama... ' dedi.

KENAN IŞIK'IN BUNALDIĞI ANLAR...

Yarı yarıya joker hakkını kullanan yarışmacı çıkan iki seçeneğe 'Demek ki, onlar bitkiymiş' diyerek Işık'ı şaşırttı. 'Hangisi bir hayvan değildir? ' diyerek soruyu yineleyen Işık, 'Kafanız iyice karıştı sizin. Yani o iki tane çıkan seçenek hayvanmış ' diye konuştu.

'Evet anladım anladım' diyerek düşünmeye devam eden yarışmacıya Işık, 'Cevap verecek misiniz, yoksa 30 bini alacak mısınız? ' diye sordu. 'Çok güzel kışkırtorsunuz Kenan Bey ' diyen yarışmacı bir süre daha düşündü.

'Yakomoz nedir, biliyormusunuz?' diye soran Işık'a yarışmacı, 'Yakomoz bir doğa olayı' dedi. 'Doğa olayı ise hayvan değil ' karşılığını veren Işık'a yarışmacı, 'Aynı zamanda hayvan da olabilir' diye konuştu.

Kenan Işık'ın sabrını zorlayan üniversiteli kız, yarışmaya devam etti ancak doğru cevabı 'Çarkıfelek' olan soruya 'Yakamoz' yanıtını verince elendi.

HABERİN VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZYazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Haberler