Gündem

Ana Sayfa Haberler Gündem Türkiye ABD ve Batının Vefalı Taşeronudur

Türkiye ABD ve Batının Vefalı Taşeronudur

Türkiye ABD ve Batının Vefalı Taşeronudur
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Gündem Yorumlar : 0 Okunma : 1820 Beğen : 0

Hareket periyodik olarak yayınladığı bülteninin yeni sayısında; “Ellerinizi Suriye'den Çekin” sloganının batının Suriye'ye karşı açgözlülüğü ve düşmancı planlarına karşı tüm dünyadaki barış güçlerinin temel sloganı haline geldi.

ABD’nin Ortadoğu'da enerji kaynaklarını hegemonyası altına almaya çalıştığını ifade eden hareket, eski sömürü ülkelerinin de yine pastadan pay almaya çalıştıklarını ekledi.

Barış Hareketi genişleme şehvetine sahip Türkiye'nin ise körfezdeki gerici krallık ve emirliklerle birlikte batıya bu çabalarında vefalı müttefikleri oluşturduklarını, adeta batı ve ABD’nin taşeronluklarını yaptıklarına vurgu yaptı.

Çekli barış hareketi Suriye'nin azledilmesiyle birlikte ülkeyi vatan ve halk olarak hedef alan, halk, hizmet kurumları ve altyapıyı açık bir şekilde hedef alan terör gruplarına cömertçe her türlü desteğin verilmesi üzerinde ittifakın yapıldığın ekledi.Yazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Haberler