Gündem

Ana Sayfa Haberler Gündem Turiste Döner Bıçaklı Sahur Dayağı

Turiste Döner Bıçaklı Sahur Dayağı

Turiste Döner Bıçaklı Sahur Dayağı
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Gündem Yorumlar : 0 Okunma : 1864 Beğen : 0

Beşiktaş’ta dün gece "sahurda gürültü yapmayın, biz sahur yapacağız" diyen 2 kişi, döner bıçaklarıyla turistlere saldırdı. Akıl almaz olay Beşiktaş Alaybeyi Sokak'ta gerçekleşti.

Halkhaber.tv'den Makbule Cengiz'in haberine göre; özel bir okulda İngilizce eğitimi verdikleri öğrenilen İngiliz asıllı Benjamin burnundan, Aden ise başından yaralandı. Arkadaşlarının kanlar içinde kaldığını gören gençler güçlükle sakinleştirildi. Suriye, Yeni Zelanda ve İngiliz ve Türk gençlerden oluşan genç grup maç izledikten sonra oturmaya devam ettikleri mekanda dışarıdan gelen 2 kişinin saldırısına uğradı. Yaşadıklarını anlatan Duygu, "’sahur vakti, sahur yapacağız’ diye 2 kişi geldi. ‘Siz nasıl Müslümansınız’ dedi ve sandalyeleri başımıza geçirerek bir anda saldırmaya başladı. Biz 10 kişiden fazlaydık, ancak 2 kişi ellerinde döner bıçağıyla bir anda bizi dağıttı" diye konuştu.

Polisin olay yerine gelmesinin ardından yaşadıklarını anlatan gençler, gözyaşlarını tutamadı.

İfadeleri alınan gençler ilk tedavisi çevredeki vatandaşlar tarafından yapılan yaralı arkadaşlarını ambulansla hastaneye kaldırdı. Şişli Etfal'de tetkikleri yapılan gençlerden Duygu kolundan hafif yaralanırken, İngiliz Aden başından yaralandı. İngiliz Benjamin'in ise burnu kırıldı.

İşte olay sonrasındaki fotoğraflar:

Odatv.comYazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Haberler