Gündem

Ana Sayfa Haberler Gündem Su kuyusunu temizlerken can verdiler

Su kuyusunu temizlerken can verdiler

Su kuyusunu temizlerken can verdiler
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Gündem Yorumlar : 0 Okunma : 1879 Beğen : 0

Ankara'nın Elmadağ ilçesinde, 2 kişi girdikleri su kuyusundaki metan gazından zehirlenerek öldü. İhbarı alıp olay yerine giden arama kurtarma ekipleri, kuyudan cansız bedenleri çıkardı.

Elmadağ'daki bahçelerinde bulunan su kuyusunu temizlemek için aşağı inen Özkan Öney, metan gazından zehirlenerek baygın düştü. Durumu fark edip yardım için kuyuya inen Ekrem Öney de gazdan etkilendi. Olay sırasında orada bulunan akrabalarının bağırışlarına koşan Bülent Bayar isimli vatandaş da yardım için kuyuya indi. Bayar da gazdan etkilenerek kuyudan çıkamadı.

İhbar üzerine olay yerine çok sayıda sağlık ekibi, itfaiye arama kurtarma ekipleri ve polis sevk edildi. Polis ve vatandaşlar halat yardımıyla Özkan Öney'i kuyudan çıkarttı. Hastaneye kaldırılan Özkan Öney tedavi altına alındı. Daha sonra olay yerine gelen itfaiye duruma müdahale etti. Kuyuya ilk inen itfaiye erinin halatının kopması üzerine itfaiye eri de metan gazından etkilendi ve başka bir halat yardımıyla arkadaşları tarafından kuyudan çıkartıldı. İtfaiye eri, olay yerinde bulunan ambulansta tedavi edildi. Arama kurtarma ekipleri tarafından kuyuya oksijen verildi. Hazırlıkların ardından oksijen tüpüyle aşağı inen arama kurtarma görevlileri, kuyuda bulunan Bülent Bayar ve Ekrem Öney'in cansız bedenlerini çıkarttı. Cesetler cenaze aracıyla hastane morguna kaldırıldı. Şahısların yakınları sinir krizleri geçirdi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.Yazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Haberler