Gündem

Ana Sayfa Haberler Gündem Seccadelerin arasından çıktı

Seccadelerin arasından çıktı

Seccadelerin arasından çıktı
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Gündem Yorumlar : 0 Okunma : 1737 Beğen : 0

ESENYURT’ta bir depoya çalıntı mal boşaltıldığı ihbarını alan polis, bir TIR dorsesinden çuvallar indiren şahısları durdurdu. TIR şoförünün de arasında bulunduğu kişiler, dorsede seccade yüklü olduğunu belirtti. Kişilerin durumundan şüphelenen polis, dorseye çıkarak inceleme yaptı. Seccadelerin arkasındaki çuvallardan piyasa değeri 4 Milyon TL olan kaçak sigara ele geçirdi.

Edinilen Bilgiye göre Ambarlı Limanı’na yanaşan bir gemiden indirilen çuvallar, 34 UB 1030 plakalı TIR’ın 34 DR 4301 plakalı dorsesine yüklenerek çıkış yaptı. TIR, Esenyurt Akçaburgaz Örnek Mahallesi ALKOP (Alüminyumcular) Sanayi Sitesi A Blok 15 numarada bir depoya indirmek için yanaştı. Bu sırada, Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Kumar Büro Amirliği’ne bağlı ekiplere, depoya çalıntı eşya indirildiği ihbarı geldi. Bunun üzerine harekete geçen ekipler depoya baskın yaptı. Polisler, konteynırdan çuvalları indiren kişileri durdurdu. TIR şoförü ve çalışanlar, polislere çuvallarda seccade olduğunu söyledi. Bundan şüphelenen polisler, dorseye çıktı. Polisler, ön kısmındaki seccade yüklü çuvalları indirdi. Diğer çuvalları da bıçakla açan polisler, kaçak sigaraları paketlerini buldu. TIR şoförü ve depo sahibinin aralarında bulunduğu 9 kişi gözaltına alındı. Ele geçirilen 1 milyon paket sigaranın piyasa değerinin yaklaşık 4 Milyon TL olduğu belirtildi. Sigaraların yurtdışından getirdiği ve İstanbul’da dağıtılacağı öğrenildi.Yazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

İlgili Sayfalar

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Haberler