Gündem

Ana Sayfa Haberler Gündem Kılıçdaroğlu Ruhani liderlerle buluştu!

Kılıçdaroğlu Ruhani liderlerle buluştu!

Kılıçdaroğlu Ruhani liderlerle buluştu!
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Gündem Yorumlar : 0 Okunma : 1708 Beğen : 0

Sivil toplum kuruluşları ve ruhani liderlerle biraraya geldiği toplantıda Kılıçdaroğlu, ayrıştırıcı eylemlere itibar edilmemesi gerektiğini söyledi ve tepki için sandığı adres gösterdi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu haftanın son gününü Hatay'daki temaslarına ayırdı. Sivil toplum örgütleri ve ruhani liderlerle biraraya gelen Kılıçdaroğlu, görüşmelerde ortaya çıkan sonuçlar doğrultusunda politika geliştireceklerini söyledi.

CHP liderinin ilk durağı valilik oldu. Bölgede yaşanlar hakkında Vali Celalettin Lekesiz ile görüş alışverişinde bulunan Kılıçdaroğlu, "Sivil toplum örgütleriyle bir arada olmak için geldik. Sayın Valimizden de dinleyeceğiz, sivil toplum örgütlerinden de dinleyeceğiz. Olası sorunlar en sağlıklı nasıl çözülebilir var olan sorunlar nasıl giderilebilir? Bunun üzerinde duracağız" dedi.

Sandığı Adres Gösterdi

Sivil toplum kuruluşları ve ruhani liderlerle biraraya geldiği toplantıda Kılıçdaroğlu, ayrıştırıcı eylemlere itibar edilmemesi gerektiğini söyledi ve tepki için sandığı adres gösterdi.

CHP Lideri şöyle konuştu:

"Biz bölünmeden yana değiliz. Bölünmeden yana olanlar bellidir. Biz birlikten ve dirlikten yanayız. Demokrasiyi ve onun gereklerini çok iyi yerine getirmemiz lazım. Bizi bölen unsurlara seçim sandıklarında pirim vermemeliyiz. Bizi ayrıştıranları toplum önüne çıkarmalıyız."

Ortadoğu'daki Sorunlardan Batı'yı Sorumlu Tuttu

Hükümeti tutarsız politikalar takip etmekle suçlayan Kılıçdaroğlu, bölgede yaşanan olaylardan Batı ülkelerini sorumlu tuttu.

Kemal Kılıçdaroğlu, "Batı'nın emperyalist güçleri Ortadoğu'dan hiç bir zaman ellerini çekmemişlerdir. Çünkü enerjinin kaynağı burasıdır" dedi.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, Hatay'da bazı açılışlara da katıldı.Yazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Haberler