Gündem

Ana Sayfa Haberler Gündem Kerry, gizli tarikat üyesi çıktı!

Kerry, gizli tarikat üyesi çıktı!

Kerry, gizli tarikat üyesi çıktı!
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Gündem Yorumlar : 0 Okunma : 1935 Beğen : 0

ABD’nin yeni Dışişleri Bakanı John Kerry’nin Yale Üniversitesi’ndeki öğrencilik yıllarında gizli “Kuru Kafa ve Kemik” (Skulls&Bones) tarikatına katıldığı ortaya çıktı. Kerry, 1832’de kurulan ve ABD siyasetine Geoge Bush dahil 3 Başkan ve önemli isimler kazandıran tarikatın önemli isimlerinden. Uluslararası mafya olarak adlandırılan tarikatın en büyük hedefi, yeni dünya düzeninin gerçekleştirilmesi. Tarikata üye olmak için beyaz, Anglo Sakson ve Protestan olmak şart. Üyelerini elit ailelerin erkeklerinden seçen tarikat, siyahi ve Yahudiler’in üyeliğini kabul etmiyor. Kendilerini Yunan Tanrıça Evlogia’nın şovalyeleri olarak gören üyeler, haftanın 2 günü tapınak adını verdikleri yerde toplanarak gündemi değerlendiriyor. Kendileri dışındakileri barbar kabul eden tarikat oldukça farklı ritüellere sahip. Bu ritüellerden birinde üyeler tapınakta bulunan tabuta girerek cinsel hayatlarını anlatıyor.

Riyad’da görüşme

Kerry, Suudi Arabistan Başbakan Birinci Yardımcısı ve Savunma Bakanı Veliaht Prens Selman bin Abdülaziz ile başkent Riyad’da biraraya geldi. Kerry-Abdülaziz görüşmesinde başta İran, Suriye, Filistin ve terör olmak üzere bölgesel ve uluslararası konuların ele alındığı belirtiliyor. Kerry, Mısır ziyaretinin ardından iki günlük ziyaret için Suudi Arabistan’a gelmişti. Öte yandan Körfez İşbirliği Konseyi (KİK) Bakanlar Kurulu 126. olağan toplantısına katılmak için Riyad’da bulunan Bahreyn Dışişleri Bakanı Şeyh Halid bin Ahmed el Halife, mevkidaşı Kerry ile bir araya geleceğini açıklamıştı. Kerry’nin KİK Dışişleri Bakanları ile ortak bir toplantı düzenleyeceği bildirildi.Yazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Haberler