Gündem

Ana Sayfa Haberler Gündem Hırsızlık için yeni dil buldular

Hırsızlık için yeni dil buldular

Hırsızlık için yeni dil buldular
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Gündem Yorumlar : 0 Okunma : 2004 Beğen : 0

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü'nden alınan bilgiye göre, Cumhuriyet Başsavcılığı koordinesinde Asayiş Şube Müdürlüğü Oto Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerince, oto, kablo ve hayvan hırsızlığı yaptıkları iddia edilen bir şebeke takibe alındı.

6 aylık planlı çalışma sonucunda Gaziantep ve Şanlıurfa'da yapılan operasyonda, 6 kişi yakalandı. Operasyonda ayrıca çalıntı olduğu belirtilen 8 otomobil, 7 kamyonet, 2 büyükbaş hayvan, 10 bin TL ve 20 adet tabanca mermisi ele geçirildi.

Bu arada polisin takip sırasında zanlıların anlaşılmayan şifreli bir dil kullandığı ve bu dili kendi aralarında geliştirdikleri tespit edildiği öğrenildi.

Şüphelilerin bu dili suçu gizlemek ve teknik takibe yakalanmamak için kullandıkları belirtildi.

Zanlılar, Emniyetteki işlemlerinin ardından, ''suç işlemek için örgüt kurmak ve örgüte üye olmak'', ''oto hırsızlığı, hayvan hırsızlığı, resmi kuruma ait kablo hırsızlığı'' suçlarından adliyeye sevk edildi.Yazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Haberler