Gündem

Ana Sayfa Haberler Gündem Hatayda Bir Gösterici yaşamını yitirdi.

Hatayda Bir Gösterici yaşamını yitirdi.

Hatayda Bir Gösterici yaşamını yitirdi.
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Gündem Yorumlar : 1 Okunma : 2395 Beğen : 0

Antakyalılar, Savaşa Hayır ve ODTÜ'ye destek için Armutlu Mahallesi'nden Gündüz Caddesi'ne yürümek istedi. Ancak, mahallenin çıkışında polis müdahalesiyle karşılaştı. Eylemi engellemek isteyen polis, halkın üzerine gaz bombası yağdırdı.

İşte o gaz fişeklerinden biri, 22 yaşındaki Ahmet Atakan'ın başına isabet etti. Ağır yaralanan Atakan, Antakya Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Atakan'ın duran kalbi, doktorların müdahalesi sonucu çalıştırıldı. Ancak 15 dakika sonra acı haber geldi. Atakan hayatını kaybetti.

Acı haberle yıkılan Atakan'ın yakınları ve arkadaşları hastane önünde bekleyen çevik kuvvet polislerine tepki gösterdi. Ancak polisin yanıtı sert oldu.

Polis, yine gaz bombasına sarıldı ve bu kez hastane önü gaz bulutuyla kaplandı.

Hatanede açıklama yapan CHP Hatay Milletvekili Hasan Akgöl, Atakan'ın gaz bombası kapsülüyle başından vurulduğunu belirtti.

Ahmet Atakan'ın ölmeden bir kaç gün önce sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar ise yürek burktu.

"Ali İsmail'i ve Abdullah'ı polis öldürdü. Gençlik yemin etti, polisle barış yapmayacağız, diren ODTÜ, ayağa kalk Antakya... "

Lazkiye'de tecavüze uğrayan analar kadınlar bizim analarımız bacılarımız, öldürülen çocuklar bizim kardeşimiz oğlumuz. Ölüm bizi çağırıyor, hoş geldi sefa geldi.

Haksızlık karşısında eğilme, eğilirsen hem hakkını hem şerefini kaybedersin.. Biz eğilmedik dimdik ayaktayız, eğilenler utansın.

ulusalkanal.com.trYazar Hakkında

 • @Dünya Dinleri

  @Dünya Dinleri

  Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

  Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorumlar 1

 • troleybus osman

  troleybus osman

  toplumu yanıltıyorsunuz. adli tıp uzmanlarından daha mı iyi biliyorsunuz da gaz fişeğiyle öldü diyorsunuz.

  bu milletin polisine taş atarken çatıdan düşüp ölmüştür. videoları da vardır. bu kadar da milleti salak yerine koymayın.

  Cevapla

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Haberler