Gündem

Ana Sayfa Haberler Gündem Haraç kesen çete reisi kadından tehditler!

Haraç kesen çete reisi kadından tehditler!

Haraç kesen çete reisi kadından tehditler!
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Gündem Yorumlar : 0 Okunma : 1975 Beğen : 0

Eyüp’te suç örgütü liderliği yapmaktan tutuklanan Yeter B.’nin tüyleri ürperten tehditlerde bulunduğu ortaya çıktı. Eyüp’te istediği dükkânı alamayan Yeter B. “Bu adam bu gece ölecek. Orayı alırsan cinayet çıkar” dediği öğrenildi.
Yeter B., Eyüp ilçesi ve çevresinde öz ve üvey toplam 18 çocuğuyla çete kurduğu iddiasıyla tutuklandı. Çete üyelerinin silah ticareti, tefecilik, tehdit, kasten yaralama, ihaleye fesat karıştırma, uyuşturucu ticareti, uyuşturucu kullanımı, adliyelerde ve resmi kurumlarda maddi menfaat karşılığında iş takibi yapılması gibi suçlara karıştığı tespit edildi. Eyüp’te kendisinden hoşlanmadığını beyan ettiği Tayyibe Emel Taşer’e ait dükkanı almak ya da kiralamak isteyen Yeter B., dükkanı Orhan A.’nın almasına içerledi. Orhan A. 31 Mart 2011’de Yeter B.’yi arayarak dükkanı aldığını söylemesi üzerine tehdit yağmuruyla karşı karşıya kaldı. Orhan A.’ya o dükkanı boşu boşuna aldığını söyleyen Yeter B.’nin, “Orada kan dökülecek öyle kanlı kalacak... Ben izin vermiyorum kardeş sen kendine güveniyorsan gel. Beni öldürmeye geliyorsan gel ben hazırım” dediği ortaya çıktı.
Yeter B. konuşmada geçen bir kişi için “O ölecek ben kararı veririm o ölecek oğlum diyorum bu adam bu gece ölecek” dediği de tespit edildi.Yazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Haberler