Gündem

Ana Sayfa Haberler Gündem Hale Misrati Öldürülmemiş

Hale Misrati Öldürülmemiş

Hale Misrati Öldürülmemiş
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Gündem Yorumlar : 0 Okunma : 2129 Beğen : 0

Libya'da devrimciler tarafından alıkonulduğu ve işkence edilerek cezaevinde öldürüldüğü iddia edilen Hale Mısrati dün kamera karşısına geçerek hayatta olduğunu ve öldürüldüğü yönünde çıkan haberlerin asılsız olduğunu söyledi.

Devrimcilerin kendisine kardeş gibi davrandığını ve hiçbir kötü muamele görmediğini söyleyen Mısrati, yayınlanan videoda Libya bayrağı önüne geçerek "Ben Hale Misrati. Hakkımda işkence edilerek öldürülüğüm yönünde asılsız haberler çıktığını duydum ve üzüldüm. Bugün 19 Şubat ve ben hala hayattayım. Öldürüldüğüm haberleri üzücü haberler. Burada bana kardeş gibi muamele gösteriyorlar." dedi.

Libya Başsavcısı Abdülaziz El Hasadi de dün konuyla ilgili yaptığı açıklamada Kaddafi'nin spikeri olarak da bilinen Hale Mısrati'nin sağ olduğunu ve öldürülmesinin sözkonusu olmadığını söyledi.

Yazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Haberler