Gündem

Ana Sayfa Haberler Gündem Genç kadının yılanla dansı

Genç kadının yılanla dansı

Genç kadının yılanla dansı
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Gündem Yorumlar : 0 Okunma : 2139 Beğen : 0

Bursa şehir merkezinde ortaya çıkan 1 metrelik yılan herkesi korkuttu. Genç bir kadının kimsenin yaklaşamadığı yılanı eline alması yürekleri ağızlara getirdi.

Vatandaşların öldürmeye çalıştığı yılan, bir dershanenin önüne kaçtı. Vatandaşların uzattığı sopaya saldıran yılan, özellikle genç kızları korkuttu.

Korkusuzca yılanı eline alan bir genç kadın ise yürekleri ağızlara getirdi. Vatandaşların zehirli olduğunu söylemesine rağmen yılanı kafasından kavrayan kadın, "Zehirli olduğunu sanmıyorum" dedi.

Yılanın genç kadının elini ısırmak için hamle yapması ise vatandaşları endişelendirdi. Çevredeki genç kızlar koşarak kaçarken, bazı vatandaşlar ise yılanın fotoğrafını çekmek için yarıştı. Öte yandan bir vatandaş, kentsel dönüşüm alanında bir haftada ikinci yılanın ortaya çıktığını öne sürdüYazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Haberler