Gündem

Ana Sayfa Haberler Gündem Çanakkale Üniversitesi'nde yangın

Çanakkale Üniversitesi'nde yangın

Çanakkale Üniversitesi'nde yangın
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Gündem Yorumlar : 0 Okunma : 3153 Beğen : 0

ÇOMÜ Rektörü Prof. Dr. Sedat Laçiner, Fen Edebiyat Fakültesi binasında çıkan yangınla ilgili olarak, ''Yangın deney yapılmayan kimya laboratuvarında çıkmış, henüz çıkış nedeniyle ilgili kesin bir bilgiye sahip değiliz. İlgili ekipler araştırma yapıyorlar'' dedi.
Laçiner, yaptığı açıklamada, fakülte binasının 3. katında bulunan kimya laboratuvarında çıkan yangında her hangi bir can kaybı yaşanmadığını ve bölümde deney yapılmadığını söyledi.
Laboratuvardan en son saat 22.30'da çıkış yapıldığını ve 1 saat sonra yangının başladığını anlatan Laçiner, ''Yangının ardından patlamalar olduğunu biliyoruz. Ancak neyin patladığını bilmiyoruz. Laboratuvarda çok miktarda kimyasal madde var. Şu anda yangın tamamen söndürüldü. İtfaiye ekipleri soğutma çalışmalarını tamamlıyor. Çıkış nedeni hakkında henüz bir bilgiye sahip değiliz. İlgili arkadaşlar çıkış nedeni hakkında araştırma yapıyorlar'' diye konuştuYazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Haberler