Gündem

Ana Sayfa Haberler Gündem Atatürk'le alay ettiler

Atatürk'le alay ettiler

Atatürk'le alay ettiler
Yazan : @Dünya Dinleri Tarih : Kategori : Gündem Yorumlar : 0 Okunma : 2307 Beğen : 0

Sosyal medyada büyük tepki toplayan karede, Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi olduğu iddia edilen dört türbanlı öğrenci, Atatürk büstüyle alay ederken görünüyor.

Vatan yazarı Güngör Mengi ve Mustafa Mutlu da bugünkü köşe yazılarında, tepkilerin çığ gibi büyüdüğü bu olayı ele aldı ve okul yönetimini eleştirdi. Fotoğraf için "Belli ki Atatürk kötü tanıtılmış okulda. Bu "tarihten iyi yetişmiyorlar" diye açıklanamaz. Dinen de iyi yetişmediklerinin göstergesidir." yorumunu yapan Mengi, yazısını şu cümleyle bitiriyor: "İnsaf, dinin yarısı değil mi?"


Mutlu ise okul yönetimine şu soruyu sordu: "Devlet; onca parayı, Atatürk büstüne boynuz yaparak, burun deliklerine parmak sokarak eğlenen bu zavallı çocukları okutmak için mi harcadı ve harcamaya devam ediyor?" (Vatan)Yazar Hakkında

  • @Dünya Dinleri

    @Dünya Dinleri

    Bırakın Fikirleriniz Özgür Kalsın ! https://www.alternatifforum.org

    Dunyadinleri.Com Yöneticisi

Yorum Yaz


Yazdığınız yorumların genel ahlak kurallarına uygun olmasına özen gösteriniz. Ayrıca yazdığınız yorumlarda isminiz e postanız eksik yanlış olmamalıdır aski halde yorumlarınız onaylanmaz dikkate alınmaz cevap verilmez.

Haberler